KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15186012
nr 1518 6012
1800-tal, e signerad, med förgylld ram. Olja på duk, 44x53 cm, yttermått inklusive ram: 65x74 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 30 januari 2023
kl 20:19:28
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)